Kniha návštěv

Vestavná skříň do ložnice

Jaroslava Stejskalová 27.10.2017
Práce precizní, rychlá a kvalitní, dodržení termínu dodání, výsledek NÁDHERNÝ :-) :-) . Velice Vám děkuji a Všem budoucím zákazníkům 100% DOPORUČUJI !

Re: Vestavná skříň do ložnice

i11 31.10.2017
Jsme rádi, že se skříň líbí, děkujeme moc za pochvalu a těšíme se zpět na Lipno..

Krásné a praktické kuchyňské police

Reitmaierovi, Strakonice 05.01.2016
Dobrý večer pane Lepšíku,
moc děkujeme za krásně odvedenou práci u nás v kuchyni ve Strakonicích. Jsme spokojeni nejen my člověčí obyvatelé, ale i náš psík Růženka, která našla ve svém novém pelíšku dobrý úkryt před otravnými petardami a ohňostroji.. Cítíme se zkrátka v naší nové kuchyňce všichni dobře. Děkujeme
B. Reitmaierová

Re: Krásné a praktické kuchyňské police

i11 08.01.2016
Dobrý den, děkujeme za pochvalu, jsem rád, že je Růža spokojená:)

Šatna s pracovnou v paneláku, kuchyň v Country baru ve Volyni

Vendula Stehnová, Strakonice 13.09.2015
Profesionální a inteligentní přístup k lidem i k práci, přesné měření, snaha pomoci vymyslet řešení, velice solidní ceny, rychlá práce, zkušenosti, hezké provedení. Moc děkujeme a těšíme se na novou kuchyň do bytu :-)

Re: Šatna s pracovnou v paneláku, kuchyň v Country baru ve Volyni

i11 23.09.2015
Děkujeme, už můžete vařit i v kuchyni doma:)

reference z webu NejŘemeslníci 18.4.2013

Vladimír Novák, Zliv (České Budějovice) 19.01.2015
S realizací vestavěné skříně jsme byli velice spokojeni. Termín a cena v naprostém pořádku. Komunikace s panem Lepšíkem je super, oceňujeme i jeho iniciativu ohledně návrhů 3D. Můžeme určitě služby pana Lepšíka doporučit!!! Děkujeme

reference z webu NejŘemeslníci 14.11.2012

Lucie Kalinová, Praha 19.01.2015

Výborná spolupráce, s realizací jsme spokojeni. Termín i cena byly dodrženy.

Po zadání poptávky na kalkulaci vestavěné skříně na několik firem byla tato vypracována zdaleka nejlépe. Dostali jsme rovnou podrobný nákres, rozpracovanou kalkulaci, obrázky atd.

Většina ostatních poslala pouze celkovou cenu, nebo byli velmi drazí. Jedna firma jen překresila náš obrázek, ačkoliv by podle toho nešly otvírat šuplíky.

Jakékoliv změny byly zapracovány velmi rychle, komunikace s panem Lepšíkem výborná, poradil, navrhl a zpracoval více variant.

Montáž proběhla úspěšně i přes neuvěřitelně křivé zdi. Na místě si poradili i se skrytou zásuvkou.

Vřele doporučuji tuto firmu, my jsme ji zvolili také na základě referencí. Další nábytek bych si nechala znovu vyrobit od firmy pana Lepšíka.

Vestavěný nábytek, kuchyně, šatna, koupelny

Tomáš, Lucka a Matěj Bursovi 06.05.2013
V našem rodícím se domě jste odvedl skvělou práci za (pro nás) skvělou cenu. Vždycky jste nám vyšel vstříc a pružně jste reagoval na změny, které se při stavbě domu nečekaně vynořovaly. Vaše návrhy měly hlavu a patu, při realizaci jste byl samostaný a rychlý a na rozdí od jiných řemeslníků po Vás nezůstaly skryté či zakamuflované vady. A nezalekl jste se ani takových výzev, jako dvakrát postavit stejnou kuchyni, stejnou šatnu a stejné vestavěné skříně. Vše od Vás i po půl roce funguje a vypadá bezvadně. Navíc se s Vámi dá lidsky mluvit a máte smysl pro humor. Děkujeme

Vestavěné skříně a šatna v novostavbě

Šabatovi 13.06.2011
Chtěli bychom takto ještě jednou poděkovat za skvěle odvedenou práci a opravdu vyjímečný přístup při řešení interiéru v našem novém domě. Jsme moc spokojeni a panu Lepšíkovi přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků a radost z práce. Děláte ji opravdu dobře, díky. Šabatovi

Dětský pokoj

Miškovi 05.08.2010
Moc děkujeme za krásně provedený dětský pokoj, bezvadné jednání, kvalitní práci - prostě všem moc doporučujeme. Ještě jednou díky a těšíme se na další spolupráci. Petra a Petr Miškovi

fotky

Matějková 25.03.2010
Dobrý večer pane Lepšíku, zašlu Vám nějaké fotky ať má pan Kopecký radost. Zřejmě se s vámi nikdy nesetkal, nejen skříň ale i vaše milá přítomnost u nás nám dělala radost.Přejeme vám i s dcerou hodně štěstí do dalšího podnikání a štěstí na příjemnější lidi. Matějková+Matějková

Re: fotky

i11 26.03.2010
Děkuji moc paní Matějková, nemyslím tím fotky, ale za to, co jste napsala. Kvůli zákazníkům jako jste Vy, mě má práce stále baví. Hezký víkend.
ML

:-(

Venca 23.03.2010
Pardon, že se navážím do vaší chvály. Ale mě osobně přijde nábytek dost nevkusný, provedení to samé a focení nábytku po domácku my přijde dost neprofesionální. Bohužel do "architekta" to má na míle daleko. S pozdravem. V.Kopecký, Tábor.

Re: :-(

i11 23.03.2010
S tím focením máte pravdu. Fotím to mobilem, raději si vezmu na montáž o jednu vrtačku více než-li fotoaparát. Bohužel nejsem fotograf, proto se zabývám výrobou nábytku. Co se týče vkusu, každý má jiný. Architekt opravdu nejsem, ceny bych měl nastoleny zřejmě zcela jinak. Výrobní provedení těžko z mých dost neprofesionálních fotek (jak píšete)rozeznáte, ale bohatě mi stačí, když jsou spokojeni mí zákazníci.
Každopádně i tak díky za Váš názor.
ML

Kuchyně TOP 2010

Pavlík 11.01.2010
Tuto solidní firmu mohu jen doporučit, cena nejnižší z poptávané konkurence, jednání příjemné a je nasnadě vyzvednout i věcnou nápaditost. Zaslouží si přirovnání Interiérový architekt! I název společnosti k tomu sedí. Patří Vám velký dík za dobře vykonanou práci a platí i pozvání na oběd v nové kuchyni.

Přidat nový příspěvek

díky za Vaše e-maily

24.01.2013 22:04
Vážený pane Lepšíku, skříň a stěna jsou moc pěkné. Jsme všichni spokojeni. Děkuji a jsem s pozdravem Jiří Homolka - spokojený zákazník a ředitel pyšný na své absolventy.
14.04.2010 22:40
Hodnocení Vašeho přístupu ke mě jako k zákazníkovi - připadám si jako v Tennesse state ve Smoky Mountains kde je to prakticky normální. V naší EU zatím ne. Jste v EU bohužel asi teprve první.