PRŮBĚH REALIZACE OD ZAMĚŘENÍ PO MONTÁŽ

01.01.2009 00:00

 

  • ZAMĚŘENÍ

Při telefonické domluvě na tel.č. 775 444 400 si domluvíme schůzku, při které bude u zákazníka zaměřen prostor (např.pro vestavěnou skříň). Součástí zaměření je samozřejmě odborné poradenství a výběr ze vzorků materiálů ( více než 300 odstínů lamina, vzorky rámů posuvných dveří různých dodavatelů, katalogy úchytek apod.) Zpravidla do 3 prac.dnů zákazník obdrží výkres a cenovou nabídku. Zaměření je ZCELA NEZÁVAZNÉ a zdarma, což znamená, že je jen a jen na zákazníkovi, zda-li se při zaměření uvidíme naposledy nebo nás osloví z důvodu realizace zakázky.

  • ZÁLOHA

Záloha ve výši 50% z celkové částky zakázky je buďto složena v hotovosti nebo převodem na č.účtu firmy. Záloha u kuchyní a objemnějších zakázek činí 70%. Přijetí zálohy na účet potvrzujeme telefonicky nebo formou SMS, v této chvíli dojde k objednání materiálu a následnému zahájení výroby.

  • MONTÁŽ

Termín dodání: vestavěné skříně cca 4-5 týdnů (od objednání/uhrazení zálohy) dle vybraného materiálu a výplně dveří, jednotlivé části nábytku cca 4-5 týdnů (postele, komody, skříňky), komplet vybavení místnosti cca 4-6 týdnů - dětské pokoje, kuchyně cca 8 týdnů. Vzhledem k tomu, že chceme stále dodržovat rychlé termíny dodání vestavěných skříní, které jsou naší hlavní náplní výroby, termíny dodání kuchyní řešíme se zákazníkem individuálně dle momentálního vytížení výroby, v určitých fázích roku jsou termíny dodání kuchyní delší. Ale vyplatí se si počkat:)

Doba trvání montáže: vestavěná skříň cca 5hod, na objemnější montáže a na montáž kuchyně si raději vyčleňujeme celý den. Vše je samozřejmě závislé na rovnostech či nerovnostech stěn, podlah apod., odhad délky montáže je vždy pouze orientační.

Termíny dodání se mohou v různých obdobích roku lišit dle objemu zakázek, předběžný termín je se zákazníkem konzultován již při zaměření u zákazníka.

  • DOPLATEK

Doplatek je vyplacen po montáži v hotovosti nebo po domluvě formou bankovního převodu, zákazník dostane spolu se záručním listem daňový doklad o provedené platbě, popř.fakturu se 7-denní splatností.

  • ZÁRUČNÍ DOBA

Záruční doba činí 2 roky, pro kování posuvných dveří INDECO 5 let. Záruční list je předán zákazníkovi po ukončení montáže.
 

 

Kontakt

Marek Lepšík, DiS. Karla Čapka 573
38701 Volyně

IČ: 68443161
DIČ: CZ8004072406
+420 775 444 400 interier11@interier11.cz